Składamy Państwu życzenia pogodnych, radosnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia. Niech Narodzony Chrystus obdarza nas wszystkich obwicie swoimi łaskami w nadchodzącym Nowym Roku.

Szanowni Państwo

W związku z planowaną zmianą organizacji ruchu w kwartale ulic Saska, Lipska, Mierzei Wiślanej zapraszamy Państwa na spotkanie konsultacyjne które odbędzie się we wtorek 29 grudnia 2020 roku o godzinie 17 00 w formie zdalnej i transmitowane będzie za pomocą platformy Facebook Dzielnicy XIII Podgórze. Na załączonych poniżej mapach prezentujemy na przykładzie 3 ulic na czym miałaby polegać proponowana zmiana ( wyznaczenie miejsc postojowych ).

W parku rzecznym Wilga finalizowane są prace rewitalizacyjne. Wszystko w ramach pierwszego etapu zaplanowanych na najbliższe lata zielonych inwestycji w tym rejonie miasta. Pierwszy spacer nowymi alejkami można zaplanować na grudzień!

Miasto Kraków przygotowało kolejną inicjatywę, która ma pomóc lokalnym przedsiębiorcom stawić czoła skutkom pandemii i ograniczeniom, z jakimi muszą się borykać. Jeszcze w listopadzie uruchomiona zostanie interaktywna mapa z ofertą świąteczną. Dzięki niej przedsiębiorcy będą mogli promować swój świąteczny asortyment i zachęcać mieszkańców do bezpiecznych zakupów przez internet.