Niestety okres świąteczny to nie dla wszystkich czas radości i zadumy. W tym czasie wzrasta również zagrożenie włamaniami i kradzieżami. Dbajmy o mienie nasze i naszych sąsiadów. Prezentujemy Państwu Komunikat do mieszkańców wydany przez nasz komisariat policji. 

W dniu wczorajszym, w momencie wyboru nowego przewodniczącego, zakończył swoją działalność Zarząd Dzielnicy XIII Podgórze VII kadencji. Pracowaliśmy dla Państwa w składzie: przewodniczący Jacek Bednarz, z-ca przewodniczącego Jacek Młynarz oraz członkowie: Aurelia Czerwińska-Pacura, Teresa Kural oraz Tomasz Kołomyjski. Dziękujemy za cztery owocne lata współpracy na rzecz Dzielnicy. Nowym przewodniczącym został Szymon Toboła.

Estetyczne wnętrze, stanowisko internetowe, strefa dla dzieci i ponad 9 tys. książek – od wtorku, 11 grudnia, Biblioteka Kraków zaprasza do filii nr 46, która została przeniesiona w nowe miejsce na ul. Bolesława Limanowskiego 4.

W środę, 12 grudnia, odbędzie się dyskusja publiczna nad rozwiązaniami przyjętymi w projekcie planu miejscowego obszaru “Rejon ulic Nowohuckiej i Klimeckiego”. Spotkanie odbędzie się o godz. 16.00 w Urzędzie Miasta Krakowa na Placu Wszystkich Świętych 3-4, Sala im. Józefa Dietla. Uwagi należy składać do 25 stycznia 2019 r.