Cztery lokalizacje i cztery sceny. Na każdej z nich wystąpią artyści, którzy zapewnią mieszkańcom Krakowa niezapomniane przeżycia i moc wspomnień z koncertów, imprez i potańcówek! My szczególnie serdecznie zapraszamy oczywiście na Rynek Podgórski!

Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek, a Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia życzy Rada i Zarząd Dzielnicy XIII Podgórze.

Parafian ze Starego Podgórza, a także wszystkich mieszkańców naszej Dzielnicy i całego Krakowa zapraszamy na wyjątkowy koncert kolęd. W najpiękniejszej podgórskiej świątyni zaśpiewa dla nas Antonina Krzysztoń. To kolejny z "Podgórskich koncertów kolęd" organizowanych przez Radę Dzielnicy XIII Podgórze i Centrum Kultury Podgórza. Koncert odbędzie się w sobotę 30 grudnia o godz. 16.00 w kościele św. Józefa przy Rynku Podgórskim.

Serdecznie zapraszamy na kolejne Podgórskie Koncerty Kolęd. Tym razem odbędą się one w Płaszowie oraz na os. Rybitwy-Przewóz. Kolędować zaczniemy już w drugi dzień Świąt Bożegonarodzenia.