W tym roku po raz pierwszy na Rynku Podgórskim odbędzie się zabawa sylwestrowa. Poprowadzą ją Waldemar Domański, dyrektor Biblioteki Polskiej Piosenki, wspólnie z Michałem Wasilewskim, znanym jako djVasil. Stoczą „bitwę na przeboje", prezentując szeroko pojętą muzykę taneczno-rozrywkową. Przedstawią różnych artystów, rozmaite style i gatunki muzyczne, a przede wszystkim znane i lubiane przeboje ostatnich pięćdziesięciu lat.

podgórskie koncerty kolęd

Zapraszamy na finalowe kolędowanie w kościołach Podgórza. W piątek, 30 grudnia, u Redemptorystów na ul. Zamoyskiego w kościele Matki Bożej Nieutajającej Pomocy zaśpiewa Beata Bednarz z zespołem! Koncert rozpocznie się o godz. 19.00. To ostatni muzyczny wsytęp w ramach tegorocznego cyklu "Podgórskie Koncerty Kolęd".

Świąteczny numer Głosu Podgórza już jest dostępny w Państwa osiedlowych sklepach, przychodniach, aptekach i punktach usługowych. Ostatni w tym roku numer jest wyjątkowy nie tylko ze względu na świąteczny charakter, ale także z uwagi na dołączony do niego kalendarz na 2017 roku.