Głos Podgórza na wakacje!

Czy trafił już w Wasze ręce najnowszy numer Głosu Podgórza? Jeśli jeszcze nie możecie go znaleźć tam gdzie zwykle - w siedzibie Rady Dzielnicy XIII, w Centrum Kultury Podgórza, w osiedlowych sklepach, przychodniach, kościołach. Wersja elektroniczna dostępna jest na naszej stronie w zakładce „Głos Podgórza”.

A czym przeczytamy w najnowszym Głosie? Tematem numeru jest Wilga i park rzeczny, który powstaje przy jej brzegach. Z artykułu dowiecie się jakie są początki tej inwestycji, kto jest jej inicjatorem i jakie są plany względem jej realizacji. Dowiemy się też czy Wilga jest na tyle czystą rzeką, aby w pełni korzystać z jej uroków.

W numerze przybliżamy również twórczość „podgórskiego malarza murali” Artura Wabika oraz historię wyborów podgórskich burmistrzów spisaną przez niezawodną Kamilę Follprecht. Podsumowujemy minione kulturalne wydarzenia i zapraszamy na te, które dopiero przed nami. Ponadto tradycyjnie wykaz najważniejszych uchwał oraz najistotniejsze aktualności z życia Dzielnicy.

Zapraszamy do lektury!

Jacek Młynarz