Konsultacje projektu nowelizacji Statutów Dzielnic Krakowa

Od 10 stycznia do 7 lutego 2018 r. prowadzone będą z mieszkańcami Krakowa konsultacje projektu nowelizacji Statutów Dzielnic Miasta Krakowa. Projekt zostanie ponadto przedstawiony na otwartym spotkaniu konsultacyjnym, które odbędzie się w czwartek, 18 stycznia 2018 r. o godz. 16.30 w Sali Dietla w Urzędzie Miasta Krakowa przy pl. Wszystkich Świętych 3-4.

Konsultacje będą przeprowadzone w formie przyjmowania pisemnych opinii i wniosków do projektu nowelizacji Statutów Dzielnic Miasta Krakowa, stanowiących załączniki nr 1-18 do uchwały nr XC/2368/17 Rady Miasta Krakowa z dnia 6 grudnia 2017 r.

Opinie i wnioski można przesyłać także w formie elektronicznej do Kancelarii Rady Miasta i Dzielnic Krakowa na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 7 lutego 2018 r.

Załączniki do uchwały nr XC/2368/17 Rady Miasta Krakowa z dnia 6 grudnia 2017 r. zostaną wyłożone w Kancelarii Magistratu, plac Wszystkich Świętych 3-4 w Krakowie, w siedzibach poszczególnych Rad i Zarządów Dzielnic Miasta Krakowa oraz w formie elektronicznej za pośrednictwem Biuletynu Informacji Publicznej Miasta Krakowa, Miejskiej Platformy Internetowej „Magiczny Kraków”, Strony Internetowej „Miejskiego Centrum Dialogu”.

Wyniki konsultacji mają charakter opiniodawczy.

Dokumenty do pobrania: