Centrum Aktywności Seniorów nad Bagrami!

Podgórscy seniorzy od 2 stycznia mogą korzystać z nowego centrum aktywności. Nad zalewem Bagry, w Klubie Żeglarskim Horn Kraków powstało Centrum Aktywności Seniorów "Żeglarz". Z bezpłatnych zajęć, odbywających się przez 5 dni w tygodniu, mogą korzystać osoby powyżej 60 roku życia.

Zajęcia odbywają się w siedzibie KŻ Horn znajdującej się nad zalewem Bagry przy ul. Koziej 22 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-13.00. Seniorzy mają do wyboru różnorodne aktywności związane z nowymi technologiami (komputer, smartfon, aplikacje na telefon), zajęcia rękodzielnicze w ramach Domowej Pracowni (haft, ozdabianie, decoupage, itp. robótki ręczne), Akademię Szczęścia (porady psychologiczne, treningi, zabawy psychologiczne), zajęcia ruchowe (Tai – chi, joga, zdrowy kręgosłup, nordic walking, taniec, samoobrona), naukę języka angielskiego oraz warsztaty z serii W dobrym stylu ( stylizacja, porady stylistki i wizażystki). Ponadto odbywać się będą wycieczki do muzeów krakowskich, wyjścia do teatru oraz jednodniowe wyjazdy na narty. Oczywiście nie zabraknie również szkoleń żeglarskich!

Wszystkie zajęcia są bezpłatne!

Więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonów: 12 653 05 08, 501 411 416, a wkrótce również na powstającej stronie: www.cas-zeglarz.pl.