archiTEKTURA – warsztaty rodzinne nad Bagrami

Pracownia Kulturalna zaprasza na rodzinne, plenerowe warsztaty architektoniczne nad jeziorem Bagry. Spotkanie poprowadzą Dagmara Turska-Janeczek i Aneta Kornafel z Materia Projekt. Będziemy budowali z tektury formy przestrzenne. Co konkretnie? Niespodzianka! Zapraszamy 10 czerwca.

Materiały zapewniają organizatorzy, choć będą wdzięczni za wsparcie: potrzebne są głównie kartony bez napisów – z surowej tektury, ewentualnie z niewielkim logo. Surowiec można przynosić wcześniej do siedziby Pracowni przy ulicy Bagrowej 80/43 lub wziąć ze sobą w dniu warsztatów.

Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona. Można zapisać się mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefonicznie: 784 545 453 lub osobiście. Oprócz imienia i nazwiska należy podać wiek dziecka. Praca będzie odbywać się w grupach. Warsztaty rozpoczną się krótkim wstępem, po nim nastąpi część projektowa (w zakresie uproszczonym), a potem działania zasadnicze. Uczestnicy są proszeni o przyniesienie ze sobą małego poczęstunku (napojów, owoców, ciasta), który pozwoli na regeneracje sił po twórczej pracy.

Warsztatom będzie towarzyszyła niezwykle pozytywna muzyka grupy Czereśnie.

Spotkanie zapowiada cykl warsztatów architektonicznych dla dzieci w Pracowni Kulturalnej, który rozpocznie się po wakacjach. Zachęcamy do śledzenia aktualności na stronie Pracowni.

W przypadku deszczu, termin imprezy zostanie przeniesiony.

DATA: 10.06. 2018
GODZINA: 10:00
CZAS TRWANIA: ok. 90 min
CENA: bezpłatne – wymagana rezerwacja (telefonicznie: 784 545 453, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście)
MIEJSCE: zbiórka w Pracowni Kulturalnej, ul. Bagrowa 80/43, tworzymy w plenerze nad zalewem Bagry Wielkie